Balony na Walentynki – Balony w kształcie serca

Balony na Walentynki

Balony zamiast kwiatów?

Balony na Walentynki lepsze niż kwiaty? Naszym skromnym zdaniem, mogą także razem ze sobą współgrać i stanowić idealne dopełnienie. Co może sprawić większą radość ukochanej osobie, niż bukiet kwiatów a z niego wychodzący balon w kształcie serca? Płatki róż i kilkanaście balonów serc rozmieszczonych po pokoju? A może wielkie pudło z prezentem i balonami w środku? To tylko kilka pomysłów z naszej strony…

Duży wybór balonów na Walentynki w kształcie serca, pozwoli wybrać Ci najpiękniejszy Walentynkowy zestaw. Balony Walentynkowe w specjalnej cenie dla zakochanych pomiędzy 10 a 16 lutego!
Balony z helem na Walentynki w kształcie serca

Specjalna, Walentynkowa oferta na Balony helowe.

  • Foliowy balonik w kształcie serca, gładki w wielu kolorach do wyboru – 14 zł (od 10 sztuk po 13,50 zł )
  • Foliowy balon w kształcie serduszka z nadrukami dla zakochanych –19 zł za sztukę (od 10 sztuk po 17,50 zł )
  • Ogromne balonowe serce Jumbo lub duże serce z misiem – 45 zł za sztukę (od 5 sztuk po 43 zł )

Balony można zamówić telefonicznie lub mailowo. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia i dopasowania dogodnej formy zakupu.

tel. 794 769 955

mail: pracowniabalonowa@gmail.com

Balony na Walentynki w kształcie serca, to doskonały sposób aby wyrazić swoje uczuci w stosunku do bliskiej osoby. Cieszymy się, że jak co roku, możemy pomóc Państwu wyrażać swoje uczucia. 14 lutego, czyli dzień wszystkich zakochanych jest dla nas na tyle ważny, że postanowiliśmy, już po raz trzeci, stworzyć specjalną, Walentynkową ofertę na nasze balony z helem. Chcemy, aby wszyscy mieszkańcy Warszawy, mieli możliwość oferowania ukochanej osobie balona w kształcie serduszka napompowanego helem.Uważamy, że nie ma piękniejszego i jaśniejszego sposobu na powiedzenie “KOCHAM CIĘ” bliskiej osobie. Baloniki mogą Państwo zamówić z dostawą lub odbiorem kontaktując się z nami lub odbierając w godzinach pracy naszej Pracowni Balonowej. Z uwagi na przewidywane kolejki, zachęcamy do zamówień wcześniej, wtedy przygotowane balony na Walentynki będą na Państwa czekały już gotowe. Zapraszamy serdecznie.