Balony z helem na narodziny dziecka mogą stanowić idealne dopełnienie dekoracji związanej z przyjściem na świat nowego członka rodziny, mogą także stanowić kompletną całość która pomoże uczcić tak ważne wydarzenie. Baloniki z helem mogą swobodnie unosić się pod sufitem, możemy także poukładać je w odpowiednie bukiety dzięki czemu wypełnią przestrzeń i stanowić będą idealne tło do zdjęć.

Balony z helem na narodziny córki

Przyjęło się, że przy przyjęciach z okazji urodzin dziewczynki, dominującym kolorem jest róż. Dokładnie takie baloniki znajdziesz w naszym sklepie z balonami helowymi. Oczywiście zadbaliśmy o szeroki wybór kolorów, poza różem są balony srebrne, białe, złote a nawet czarne.

Balony z helem na narodziny chłopca

Baloniki z okazji narodzin syna zazwyczaj zawierają różne odcienie koloru niebieskiego. Nie zapomnieliśmy oczywiście o innych kolorach takich jak srebrny, złoty czy czarny. Warto zwrócić także uwagę na wzory które są na balonach. Samoloty, chmurki i balony z napisami pozwolą skompletować oryginalną dekorację Twojego przyjęcia.

Dekoracja na Baby Shower – Bociankowe, przywitanie dziecka w domu lub Gender Reveal

Warto rozważyć połączenie balonów lateksowych z balonami foliowymi. Te drugie znajdziesz u nas klikając w ten link: Balony foliowe z helem na narodziny dziecka

Nasze balony zamówisz wygodnie przez stronę, zapłacisz za nie przy odbiorze lub dostawie. Na balony lateksowe dajemy 24 godzinną gwarancję choć potrafią unosić się w powietrzu znacznie dłużej, zwłaszcza jesienią i zimą gdy w naszych domach kaloryfery są już ciepłe.

Balony z helem na narodziny dziecka to doskonały pomysł na dekorację domu lub lokalu. Chętnie pomożemy Ci w doborze balonów. Jeśli masz pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. A przede wszystkim GRATULUJEMY

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników