BALONY W KSZTAŁCIE CYFR — BALONOWE LITERY

Jednymi z najpopularniejszych balonów, o jakie pytają nasi klienci to te w kształcie cyferek. Są to ogromne, bo ponad 100 cm wysokości baloniki (przed napompowaniem) pięknie prezentujące się jako dekoracja na przyjęciu urodzinowym. Balony dostępne u nas wyprodukowane są na terenie Unii Europejskiej z bardzo dobrej i wytrzymałej foli, dzięki czemu długo po zakończonych urodzinach cieszą jeszcze nasze oko. Baloniki te mogą Państwo zamówić z dostawą do domu lub odebrać w Pracowni Balonowej na Bielanach w Warszawie. Poniżej odpowiemy na najczęstsze pytania i zaprezentujemy kilka naszych realizacji z wykorzystaniem cyferkowych balonów.

Balony cyferki — dostępne kolory.

Do wyboru mają państwo kilkanaście kolorów naszych baloników, z których można ułożyć dowolną liczbę. Przy wyborze koloru warto wziąć pod uwagę kolor ściany, tła, które będzie za balonem, aby kontrastowało z naszym balonikiem. Warto uwzględnić preferencje co do kolorów osoby, którą chcemy obdarować. W Pracowni Balonowej do wyboru mają Państwo następujące kolory:

– złoty
– srebrny
– różowe złoto – rose gold
– złoto holo ( mieniące się innymi kolorami)
– srebrny holo ( mieniący się wieloma kolorami )
– różowy w białe kropki ( polecamy zwłaszcza jako balon urodzinowy dla dziewczynki 1-10 lat)
– niebieski w białe kropki ( polecamy zwłaszcza jako balon urodzinowy dla chłopczyka 1-10 lat )
– w kształcie zwierzątek
– jasnoróżowy
– fuksja
– czarny
– czerwony
– ciemnoniebieski
– miętowy.

Balony w kształcie liter.

Z balonowych liter można ułożyć dowolne słowo, jakie tylko przyjdzie nam do głowy. Dysponujemy w naszym sklepie stacjonarnym całym alfabetem ( z wyjątkiem polskich znaków ) w dwóch kolorach, złotym i srebrnym. Baloniki często zamawiane są przez firmy chcące ułożyć jakieś hasło lub przywitać pracowników w nowym biurze. Często kupowane są jako ozdoba na wesele, gdzie układane są w imiona lub inicjały Pary Młodej. Świetnie sprawdzają się z na[pełnione helem i unoszące się nad ziemią, jak i jako balony bez helu, pompowane powietrzem. Jeśli chcemy, aby były to balony na powietrze, należy zaplanować ich mocowanie na ścianie, przydatne mogą okazać się taśmy montażowe lub żyłka.
Gdzie można kupić balony cyfry i literki?

Jeśli interesuje Państwa sklep stacjonarny, to zapraszamy pod adres:

Sklep stacjonarny – punkt odbioru:

Pracownia Balonowa

ul. Podleśna 52 Warszawa Bielany

Balony z helem w kształcie cyfr i liter z dostawą:

Baloniki można zamówić z dostawą do domu, na terenie Warszawy kosztuje ona 35 zł. Aby zamówić baloniki, proszę skontaktować się z nami telefonicznie. Ustalimy datę, godzinę i miejsce dostawy i w wyznaczonym terminie zawitamy do Państwa z wybranymi balonikami.

Balony cyfry i litery-jaka cena?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest oczywiście: ile kosztują balony cyferki i literki? Otóż sam balon to koszt 19 zł. Do tej ceny należy dodać koszt napełnienia go helem, który wynosi 25 zł. Podsumowując, gotowy, unoszący się nad ziemią metrowej wysokości balon na wstążce kosztuje 43 zł. Przy zakupie dwóch cyferek koszt całkowity to 85 zł.

Jak można wykorzystać balony cyfry i litery? Przykładowe dekoracje urodzinowe.

Balony cyferki są bardzo wdzięczną ozdobą urodzinową. Same w sobie stanowią już niesamowitą dekorację. Możemy jeszcze spotęgować to wrażenie dzięki dodaniu innych balonowych elementów. Mogą to być balony gumowe z helem lub powietrzem. Balony gwiazdki lub nawet baloniki do modelowania. Wszystkie przedstawione kompozycje należą do nas i jesteśmy w stanie je wykonać na Państwa zamówienie. Na zdjęciach są tylko te balony, które dostępne są w naszej Pracowni Balonowej. Mamy nadzieję, że pokarzemy więcej możliwości, jak w 100% wykorzystać potencjał tych ogromnych, metrowych balonów w kształcie cyferek i liter.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA NASZYCH PROFILACH:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *