2- Balony metalizowane i chromowane

Balony Metaliczne z helem Warszawa

Balony metaliczne z helem to jedne z popularniejszych balonów w naszej ofercie. Są one nieco bardziej błyszczące od balonów z serii pastelowej. Idealnie nadają się jako dekoracja balonowa na przyjęciach urodzinowych, związanych z narodzinami dziecka, uroczystościami rodzinnymi i jako balonowe drzewka na imprezach dla dzieci. Najpopularniejsze kolory, czyli balony metaliczne białe (perłowe) złote, srebrne i różowo złote najpiękniej prezentują się w pomieszczeniach z półmrokiem. W jaśniejszych lepiej sprawdzą się balony chromowane które opiszemy poniżej. Balony metalizowane świetnie współgrają także z balonami w kształcie serca lub z balonami pompowanymi helem w kształcie gwiazdy.

Podczas wykorzystania balonów metalicznych warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Balony nie przepadają za promieniami słonecznymi. W przypadku wystawienia ich na bezpośrednie działanie słońca mogą stracić blask w ciągu dosłownie kilku minut (w przypadku upałów powyżej 30 stopni). Na zewnątrz są mało odporne na ostre końcówki drzew, krzewów i traw. Podczas wysokich temperatur nie przetrzymujemy ich w samochodzie i unikamy nagrzanych, metalowych elementów. W zimie zagrożeń jest znacznie mniej ;)

Balony chromowane z helem w Warszawie

Balony chromowane to stosunkowo nowi kuzyni balonów metalizowanych. Charakteryzują się większym rozmiarem, kolorem o większym nasyceniu i mniejszej przepuszczalności światła. Zestawiając ze sobą np. balon metaliczny złoty i jego chromowany odpowiednik w jasnym, dobrze oświetlonym pomieszczeniu, to balon tzw. chrom wypadnie lepiej w ocenie większości. Choć oczywiście i to nie jest regułą, warto wsiąść pod uwagę kolor sali, dodatków na torcie i indywidualnych preferencji w ostatecznym wyborze. Balony chromowane występują w nieco skromniejszej palecie barw niż nasze pozostałe baloniki. Aktualnie posiadamy je w kolorach: złoty, srebrny, różowy, różowo złoty-rose gold, zielony i niebieski. Na co uważać po zakupie balonów chromowanych? Na te same rzeczy, które wymieniliśmy przy balonach metalicznych. W skrócie: temperatura, promienie słoneczne i ostre przedmioty. Wspomnę tylko, że balony w wersji chromowanej są sporo wytrzymalsze od swoich poprzedników i rzadziej potrafią pęknąć.

Ile kosztują balony metaliczne i chromowane z helem?

Balony metalizowane w tym zestawieniu możemy potraktować jako tanie. Chromowane balony z helem są zawsze nieco droższe i składa się na to koszt samego balona i fakt, że pochłania on sporo więcej helu. Wszystkie podane poniżej ceny zawierają koszt balona, uszczelnienia go żelem, napompowania helem i wstążkę mocowaną po jego zawiązaniu. Zapraszamy do zamawiania tych pięknych balonów i życzymy udanej zabawy.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników