Balony foliowe z helem – postacie z bajek, zwierzątka, pojazdy

Baloniki helowe z postaciami różnych bohaterów, zwierząt czy pojazdów na stałe zagościły w krajobrazie wszelkich festynów, stały się elementem który niemal zawsze wraca z nami spod Warszawskiego zoo 🙂 Co jednak gdy naszemu dziecku zamarzy się taki balon a nie mamy czasu lub ochoty szukać ulicznych handlarzy? W Pracowni Balonowej posiadamy także baloniki w takich kształtach.

Balony foliowe z helem dla dzieci

Balony foliowe z helem – postacie z bajek

Ulubieni bohaterowie Twojego dziecka unoszący się w powietrzu wyglądają jeszcze bardziej bajkowo i na pierwszy rzut oka widać, że mają super moc w postaci latania 🙂 Balonik z taką postacią może stać się ulubionym kompanem zabaw dla dziecka. Dzięki temu, że używamy tylko balonów od czołowych producentów z USA i Europy, balony oferowane przez nas posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki zastosowanym materiałom, postacie mają wspaniałe kolory w dobrych warunkach potrafią długo utrzymać hel dzięki czemu wyglądają świeżo i co najważniejsze, unoszą się w powietrzu.

Balony foliowe z helem – zwierzątka:

Bardzo popularne baloniki które poza uczeniem dzieci empatii i szacunku do zwierząt mogą posłużyć nam do dekoracji na wszelkiego rodzaju imprezach gdzie tematyką jesz przyroda. Robiąc imprezę piracką wystarczy zakupić balonową papugę i np. rekina co mocno ubarwi naszą dekorację i doda nowe elementy które można wykorzystać podczas zabawy z dziećmi.

Balony foliowe z helem – pojazdy.

Baloniki uwielbiane w szczególności przez chłopców, choć oczywiście są wyjątki. Balon w kształcie wozu straży pożarnej lub samolotu to marzenie nie jednego przyszłego strażaka lub pilota. Balony wykonane są z mocnych materiałów dzięki czemu wytrzymają udział w niejednej akcji ratunkowej dostarczając dziecku mnóstwo zabawy i uśmiechów.

Oczywiście balonów foliowych w rozmaitych kształtach jest znacznie więcej niż udało mi się tu opisać. Wybrałem tylko te najpopularniejsze. Jeśli Twojego wymarzonego balona z helem nie ma na tej liście nie rezygnuj, zadzwoń do nas. Możliwe, że mamy go odłożonego właśnie dla Ciebie 🙂

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA NASZYCH PROFILACH:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *