Balony z gotowymi nadrukami to idealne dopełnienie większości kompozycji. W naszej Pracowni Balonowej posiadamy ich duży wybór na różne okazje. Wszystkie balony z nadrukami wykonane są techniką sitodruku przez najlepsze firmy ze świata. Jeśli na balonie pojawia się postać z bajki, to jest ona na licencji właściciela kreskówki, dzięki czemu wygląda jak ulubiony bohater naszego dziecka, a nie jego daleki kuzyn. Poniżej przedstawię w skrócie naszą balonową ofertę i opiszę, na jakie okazje możemy wykorzystać balony z gotowymi nadrukami. Istnieje także możliwość stworzenia swojego własnego wzoru, ale o tym nieco niżej.

BALONY URODZINOWE: Są to balony z nadrukiem typu Happy Birdhday, Birthday Boy czy Sto Lat. Baloniki idealnie nadają się do łączenia ich z ogromnymi cyframi. W takich kompozycjach wyglądają bardzo elegancko i sprawiają, że nasza dekoracja wygląda dużo bardziej „bogato”. Balony urodzinowe można łączyć także z balonami foliowymi w kształcie serca lub np. wielkiego tortu. Można je napompować helem, aby unosiły się nad ziemią lub powietrzem, jeśli planujemy dekorację bardziej stateczną.

BALONY NA BABY SHOWER: Jedne z naszych ulubionych balonów gumowych przez swoje piękne i przyjazne dla oka wzory. Dostępne zazwyczaj w kolorze jasnoniebieskim / błękitnym dla chłopców i jasnoróżowym dla dziewczynek. Napisy typu: Its a boy, Its a Girl, Baby Shower, Welcome Baby itp. oraz nadruki graficzne typu: małe stópki lub dziecięca wersja Myszki Miki wprowadzą wszystkich, którzy czekają na przyjście dziecka na świat w bajkowy nastrój. Dość często łączymy te baloniki z balonami gumowymi bez nadruku lub dodajemy jeden balon foliowy typu: postać dziecka, wózek dziecięcy, butelka lub bocian.

PIERWSZE URODZINY DZIECKA: Ten wyjątkowy dzień z pewnością zasługuje na wyjątkową oprawę. Z pomocą przychodzą nam właśnie balony helowe, tak uwielbiane przez małe dzieci. Do wyboru mamy kilka wzorów, ale najpopularniejsze są te z cyferką 1, napisem MAM JUŻ ROCZEK bądź angielską wersją 1St BIRDHDAY. Nasi klienci prawie zawsze do kompletu zamawiają ogromną, prawie metrowej wysokości cyferkę 1. Najpopularniejsze kolory balona w kształcie cyfry 1 to dla chłopców: złota, srebrna, błękitna w kropki, miętowa, a dla dziewczynek: złota, srebrna, różowo złota, różowa w kropki, jasnoróżowa, fuksja. Często także balony z nadrukami mieszane są z ich odpowiednikiem bez nadruków.

BALONY TEMATYCZNE: Są to ozdoby z nadrukowanymi postaciami z bajek, zwierzakami lub np. liśćmi. Do czego mogą się przydać takie dekoracje? Załóżmy, że nasze dziecko ma urodziny w listopadzie i planujemy, aby tematyką przyjęcia była jesień. Tu niezastąpione okażą się balony z nadrukami liści, dodać możemy jeszcze przeźroczyste balony wypełnione w środku liśćmi, unoszącą się pomiędzy nimi cyferkę i mamy gotową dekorację jesienną. Twój syn kocha dinozaury? Nie ma sprawy, mamy baloniki gumowe z tymi wspaniałymi gadami, do takiego bukietu proponujemy jeszcze dużego dinozaura foliowego i piękny DINO PREZENT już jest gotowy.

BALONY W GROCHY / KROPKI I GWIAZDY: Są to elementy dopełniające wiele kompozycji. Przez to, że nie są to zwykłe, kolorowe baloniki możemy znacząco wzbogacić naszą dekorację. Nic tak pięknie nie komponuje się ze złotymi, dużymi cyferkami jak czarne balony z nadrukowanymi złotymi gwiazdkami. Również dla dzieci niezastąpione okazują się kolorowe balony w grochy lub gwiazdki wesoło unoszące się wokół stołu dla ich gości, lub pod sufitem.

BALONY Z WŁASNYM NADRUKIEM NA ZAMÓWIENIE: Jeśli zastanawiają się Państwo GDZIE ZAMÓWIĆ BALONY Z NADRUKIEM, które mają być później wizytówką Państwa firmy, to zapraszam do kontaktu. Jest jednak pewien mały haczyk, baloników musi być przynajmniej 100 sztuk, poniżej tej ilości zlecenia niestety nie są przyjmowane. Cena takich nadruków ustalana jest indywidualnie, nie istnieje coś takiego jak cennik, ponieważ Państwa zlecenia wyceniamy indywidualnie. Wszystko zależy od ilości zamówionych balonów, ilości użytych kolorów i projektu, jaki ma być wykonany na balonie. Na wykonanie nadruku potrzebujemy także kilku dni, zazwyczaj są to 3 dni robocze. Aby uzyskać szczegółową wycenę proszę o przesłanie projektu na adres e-mail: pracowniabalonowa@gmail.com

Mam nadzieję, że zasialiśmy ziarnko, z którego już kiełkują pomysły na Państwa wymarzoną dekorację balonową podczas urodzin, Kinder balu czy innego, ważnego dla Państwa święta. Jeśli sam tekst nie wystarczył, to poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji związanych z balonami z nadrukiem. Podobno jeden obraz wart jest miliona słów? Sprawdźmy to.

Zobacz także : Napełnianie balonów helem

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA NASZYCH PROFILACH: