Kompozycje balonowe…

Kompozycja z balonów helovych gumowych i foliowych gwiazdek.

Kompozycje balonowe.

Planując dekorację pomieszczenia w którym odbyć ma się przyjęcie warto zastanowić się czy balony ułożone w kompozycje nie będą lepszym rozwiązaniem, niż np. puszczone luźno pod sufitem? Plusem takiego rozwiązania jest to, że można taką ozdobę przestawić w dowolne miejsce ponieważ zazwyczaj jest mobilna. Możemy ustawić baloniki w jednym miejscu do sesji zdjęciowej, a po jej zakończeniu rozstawić bukiety w wybrane miejsca, tak aby dalej pełniły swoją dekoracyjną funkcję.

Na jaką okazję można zamówić kompozycje z balonów helowych?

Ogromne balony w kształcie cyfr z helem to doskona łe balony urodzinowe.Naszym zdanie na każdą. Najczęściej robimy takie balonowe dekoracje na przyjęcia urodzinowe. Oprócz klasycznych baloników gumowych są przez Państwa zazwyczaj wybierane duże cyfry. Łącząc te elementy otrzymujemy wspaniałą dekorację urodzinową. Kolejnym, często wykonywanym w naszej Pracowni Balonowej zleceniem, jest bukiet na powitanie nowo narodzonego dziecka. Tu wykorzystujemy produkty spersonalizowane na tę okazję. Są to balony z nadrukowanymi stopkami dziecka, napisami w stylu Its a boy lub Its a girl. Do tego duży, foliowy balon w kształcie bociana, wózka dziecięcego, bobasa lub butelki i mamy gotową dekorację na powitanie mamy i dziecka w domu. Pozostałe okazje na które wykonujemy takie kompozycje to:

imieniny, rocznice ślubu,awans w pracy, powitanie gościa z zagranicy, wygrane zawody sportowe, wesela, chrzty, komunie itp.

Jak zamówić kompozycje balonową?

Najlepszym sposobem jest kontakt telefoniczny lub mailowy ( dane kontaktowe są umieszczone w stopce strony ) i Balony cyfry kompozycja dla dziecka różowe i balonowy bukiet kwiatów.uzgodnienie szczegółów. Będziemy potrzebowali takich informacji jak: okazja na którą potrzebna jest dekoracja? Data wydarzenia? Wysokość sali? itp. informacje które pozwolą nam dopasować ofertę do warunków.  Gdy wszystko uzgodnimy i potwierdzimy przyjęcie zlecenia pozostaje tylko czekać na datę wydarzenia i cieszyć się piękną dekoracją 🙂

Ile kosztuje kompozycja z balonów?

Niestety nie da się jednoznacznie wycenić takiej dekoracji. Cena zależy od rodzaju balonów które Państwo wybiorą? Czy napełnimy je helem aby się unosiły, czy powietrzem? Tak jak na zdjęciu obok? Zależy także od ilości wybranych materiałów i stopnia trudności. Taniej wycenimy koszt pracy przy zrobieniu drzewka z pięcioma balonami helowymi niż balonowej rzeźby i bukietu składającego się z 50 kwiatów skręcanych z balonów. To wszystko po podsumowaniu daje nam końcową cenę takiej dekoracji.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA NASZYCH PROFILACH: