Kolorowe balony gumowe…

KOLOROWE GUMOWE BALONY Z HELEM – WARSZAWA

Kolorowe baloniki z helem to doskonała dekoracja Twojej uroczystości. Wspaniale sprawdzą się jako balony unoszące się pod sufitem, balonowe bukiety lub dodatek do prezentu. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, naszej wiedzy i doświadczenia otrzymujesz najwyższej klasy balon, który zadziwia pięknem i czasem unoszenia się w powietrzu. Poniżej zapraszam do zapoznania się ze wzornikiem dostępnych u nas balonów i najczęściej zadawanymi pytaniami.

Kolory balonów „Pastelowe”

Kolory balonów „METALIZOWANE”

Gdzie w Warszawie można kupić kolorowe balony gumowe z helem?

Nasz sklep z balonami mieści się 500 metrów od metra Stare Bielany, na przeciwko uczelni AWFu.

Balony z helem można odebrać osobiście w naszej Pracowni Balonowej. Na miejscu poza balonami gumowymi w podanych wyżej kolorach znajdą Państwo mnóstwo balonów urodzinowych, na wieczór panieński, baby shower czy inną okazję.

Nasza pracownia mieści się pod adresem:

Pracownia Balonowa

ul. Marymoncka 81/1

01-802 Warszawa Bielany

Na domofonie proszę wcisnąć 1.

Dostarczamy także nasze baloniki z helem na Państwa ślub, urodziny, walentynki itp. Nasza poczta balonowa ma ten plus, że nie muszą Państwo ruszać się z domu, wystarczy jeden telefon, uzgodnimy szczegóły i już mogą Państwo cieszyć się kolorowymi balonami w Waszym domu.

Ile kosztują gumowe balony z helem?

Cena balona z helem bez nadruków to 4,50 zł. Cena zawiera koszt balona, uszczelnienia go specjalnym żelem przedłużającym jego żywotność, napełnianie balona helem i wstążkę. Na cenę nie ma wpływy czy wybiorą Państwo balonik z kolekcji pastelowej, czy metalizowanej. ( Z wyjątkiem balonów typu chrom, które są po 6 zł.) Przy zamówieniu 100 sztuk i więcej cena jest nieco niższa, w zależności od końcowego zamówienia i ustalana jest indywidualnie.

Jak długo latają balony z helem?

Na to pytanie bardzo ciężko nam odpowiedzieć jednoznacznie ponieważ zależy to od wielu czynników, na które nie mamy wpływu. Między innymi, w jakich warunkach znajdą się zamówione przez Państwa balony? W dobrych warunkach balony gumowe potrafią wytrzymać około 2-4 tygodni. Są to warunki w większości domów bez klimatyzacji. Jeśli w grę wchodzi wspomniana klimatyzacja, to czas ten niestety może się drastycznie skrócić do kilku dni. Zauważyliśmy także, że balony dłużej latają nad naszymi głowami zimą, kiedy jest włączone ogrzewanie, a najsłabsze wyniki uzyskujemy w lecie i jesieni przy wysokiej wilgotności.

Jak zamówić balony do domu?

Balony z helem dostawa warszawa i okolice.

Wystarczy zadzwonić do nas i omówić szczegóły. Jeśli posiadamy wszystkie baloniki, jakie Państwo potrzebują, poprosimy o SMS-a z zamówieniem, a w nim 4 podstawowe informacje, czyli proszę podać:

DATA, na kiedy mają być dostarczone balony: ………………………………………………………………………………

GODZINA, na którą mamy dowieźć dostawę: ……………………………………………………………………………….

ADRES, pod który mamy dostarczyć wybraną dekorację: ……………………………………………………………………………….

ZAMÓWIENIE, czyli proszę dokładnie podać co Pan/Pani zamawia? …………………………………………………………………………………

Jeśli podana godzina będzie już zajęta, podamy najbliższą możliwą. Czasem zdarza się, że nie mamy możliwości odebrania telefonu, proszę wtedy o wiadomość SMS z prośbą o kontakt, oddzwonię jak tylko będzie to możliwe. Minimalne zamówienie przy balonach gumowych to 30 sztuk. Przy pozostałych balonikach zamówienie musi wynieść 100 zł plus koszty dostawy, na terenie całej Warszawy jest to 35 zł.

Świadczymy także usługą Napełnianie / pompowanie balonów helem przyniesionych przez naszych klientów. Cena zależy od rodzaju i rozmiaru balona, który ma zostać napompowany.

Kilka zdjęć z naszych realizacji:

Zobacz także: Balony z helem cyfry

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ NA NASZYCH PROFILACH: